ŠKOLA STRANIH JEZIKA PRESTO CENTAR
TEČAJ ENGLESKOG, TALIJANSKOG, ŠPANJOLSKOG, NJEMAČKOG, FRANCUSKOG I DRUGIH SVJETSKIH JEZIKA
  IZBORNIK

Osijek, Hrvatska

Tel:  031/20 15 15
Fax: 031/21 53 10

Radno vrijeme za stranke:
09:00 - 19:00 Pon / Pet
10:00 - 12:00 Subota

Pitanja nam možete slati i putem kontakt stranice ili direktnim upitom na telefon ili putem Skype™ softvera -"presto.centar", od 9:00 do 19:00.

TEČAJ STRANIH JEZIKA - E-LEARNING LIVE

grupno učenje stranih jezikaUčite strane jezike on-line u malim grupama iz udobnosti svog doma!

Učenje putem interneta Vam omogućava da od kuće ili iz svog ureda sudjelujete u nastavi kao da ste u učionici škole stranih jezika. Putem Skype audio/video sistema, koji možete koristiti besplatno, povezat ćete se s nastavnicima Presto centra i uključiti u nastavu s ostalim polaznicima.

Nastavne grupe ne prelaze 12 osoba što Vam omogućava vježbanje konverzacije ili grupnu diskusiju. Učite po Vama prilagođenom programu jer koristimo posebnu PRESTO metodu kojom ćemo odrediti Vaše slabe točke te Vam tako omogućiti da u najkraćem roku ispunite rupe u znanju.

grupno učenje stranih jezika

Grupna nastava se odvija
u standardnim terminima od 18:30 i 20:15, ponedjeljak / srijeda ili utorak / četvrtak, ukupno 60 školskih sati po stupnju. Kao i kod klasičnog tečaja svi polaznici na kraju tečaja dobivaju potvrdu o stupnju znanja jezika.

Individualna nastava se odvija u terminima po dogovoru te se svaki termin održava minimalno 2 šk. sata, ukupno 30 školskih sati po stupnju. Kao i kod klasičnog tečaja svi polaznici dobivaju na kraju tečaja potvrdu o stupnju znanja jezika.

Družite se s polaznicima iz cijele Hrvatske, zabavite se i učite strane jezike!

* Svi materijali potrebni za učenje šalju se polaznicima elektronskom poštom

ČESTO POSTAVLJANA PITANJA

Što je potrebno da se uključim u on-line razred?
Da biste sudjelovali u on-line nastavi potrebno je imati računalo na koje možete instalirati Skype audio/video program. U većini slučajeva to su sva računala koja imaju Windows, Mac OS ili Linux operativni sustav. Računalo mora imati zvučnu karticu, mikrofon i zvučnike (slušalice) te biti povezano na internet brzom internetskom vezom (ADSL).

Gdje mogu snimiti Skype audio/video program?
Skype audio/video program može se preuzeti sa stranica www.skype.com (klikni ovdje).

Koliko košta Skype audio/video program?
Skype audio/video program je besplatan i kao takav se može koristiti neograničeno.

Koliko košta grupni on-line tečaj i koliko traje?
On-line tečaj košta 1290,00 Kn*, a traje 60 šk. sati, otprilike 3 do 3,5 mjeseci, za jedan stupanj.

Koliko košta individualni on-line tečaj i koliko traje?
On-line tečaj košta 3250,00 Kn*, a traje 30 šk. sati, otprilike 1 do 1,5 mjeseci, za jedan stupanj.

Kako ću platiti tečaj, nisam iz Zagreba i ne mogu doći platiti u školi?
Tečaj možete platiti na naš žiro račun br. 2484008-1101771795 s naznakom da plaćate za "on line tečaj stranog jezika", te u pozivu pod broj upišete svoj broj mobilnog telefona.

Moram li dodatno platiti za materijale?
Ne, svi materijali koji se koriste u on-line tečaju su besplatni.

Mogu li sudjelovati ako ne živim u Zagrebu?

Naravno, u on-line tečajevima mogu sudjelovati polaznici iz bilo kojeg dijela Hrvatske ili svijeta, ukoliko imaju osobno računalo i povezani su dovoljno brzom internetskom vezom (minimum ADSL).

Kako mogu znati jesam li povezan na internet ADSL internetskom vezom?
Proučite dokumentaciju koju ste dobili od svog davatelja internetske uskuge ili nazovite svog davatelja internetske usluge (T-Com, Vipnet...) i raspitajte se.

Kako ću dobiti materijale ako ne živim u Zagrebu?
Materijali će vam biti dostavljeni kao .pdf ili .doc fileovi elektronskom poštom ili preko Skypea.

Kako komuniciram s profesorom i kolegama u grupi za vrijeme tečaja?
Profesor i kolege (učenici) su povezani putem Skype audio/video sustava u virtualnu učionicu te komunicirate glasom, tj. razgovarate putem mikrofona, a na slušalice ili zvučnike slušate profesora, tj. nastavu.

Mogu li usred tečaja postaviti pitanje profesoru ukoliko nešto ne razumijem?
Naravno, možete glasovno, putem mikrofona, postaviti pitanje profesoru ili napisati i poslati pitanje putem Skype audio/video sustava.

Instalirao sam Skype, kako vas mogu kontaktirati?
Presto centar, škola stranih jezika, nalazi se na Skypeu pod imenom presto.centar. Ovo ime pronađite u search opciji i pošaljite nam poruku.

Instalirao sam Skype i ne mogu ga pokrenuti ili mi ne radi zvuk ili mi ne radi mikrofon ili mi ne radi video?

Za sve tehničke probleme molimo pročitajte rješenja za tehničke probleme na stranici Skype tehničke podrške (kliknite ovdje)

Kako mogu biti siguran/na da je moja internetska veza i/ili moj kompjuter dovoljno brz / adekvatan za sudjelovanje u on-line nastavi?

Kada instalirate Skype, pripremite zvučnike (slušalice) i mikrofon, slobodno nas nazovite putem Skypea kako biste uspostavili vezu i provjerili je li sve u redu.

*Cijena tečaja za engleski, njemački, talijanski i španjolski jezik. Za ostale cijene molimo raspitajte se telefonski ili putem on-line kontakt obrasca ili provjerite naš cjenik.
  Strani jezici
Engleski